Sveiki atvykę į mūsų blog'ą, naujienlaiškį apie technologijas ir gamybą pasaulyje. Jeigu beskaitant kils įkvėpimas kąžką sukurti - mes jums galime padėti.
✈️ Ciuricho universiteto Robotikos ir suvokimo grupės mokslininkai ir EPFL intelektualių sistemų laboratorija sukūrė naujo tipo droną. Įkvėpti paukščių, sugebančių savo sparnus suskleisti skrydžio metu ir praskrieti siauras ertmes. Naujasis dronas panašiai kaip paukščiai gali skrydžio metu susiskleisti ir grįžti į savo ankstesnę formą. Pasižiūrėkim. 🚗 Konsorciumas, sudarytas iš BMW ir „Porsche“ atstovų, pristatė greitą elektromobilių įkroviklį, kuris per 3 minutes gali pakrauti elektromobilio baterijas tiek, kad galėtų keliauti 100 kilometrų. Naujasis įkroviklis gali įkrauti baterijas iki 80 procentų per 15 minučių ir tai yra dvigubai greičiau, negu tai padaro Tesla atitikmuo. 🕑 Kaip pagaminti laikrodį. kuris rodytų tikslų laiką 10 000 metų? Tai labai sudėtinga, nes viena iš didžiausių projektavimo ir inžinerinių problemų kuriant tokį laikrodį yra Žemės rotacijos pokyčiai įvykstantys per tūkstantmečius. Pažvelkime, kaip tokią sudėtingą problemą galima išspręsti. 🚮 Atliekų perdirbimo robotų kompanija „ZenRobotics“ sukūrė robotą, galintį identifikuoti objektus kaip žmogus. Mašina rūšiuoja plastikines atliekas į skirtingus medžiagų tipus, siekdamas iki 98% grynumo. 🏭 Exoskeleton sektorius toliau vystosi, o tam tikra prasme pradėjo normalizuotis. Medicinos, pramonės ir verslo sektoriai jau seniai pranešė apie exoskeleton technologijų pritaikymą, Paskaitykime straipsnį kur link juda pramoninių exoskeletonų technologinė raida.
4 Comments
7/30/2023 15:32:44
pradėjom daugiau gamint, daugiau vartot, norėt dažniau atsinaujint, turim daugiau atliekų, su kuriomis reikia mokėti tvarkytis. tam padeda puikios įmonės, pvz epa
Reply
10/28/2023 12:01:19
gerai tie nauji išradimai, palengvinimai.. galim daugiau laiko skirti tam kam norim - faktas. ir šeimai, ir gyvūnams, ir hobiams.
Reply
Leave a Reply. |
Autorius
Domimės technologijomis ir padėsime kiekvienam, norinčiam jas kurti. Archyvas
January 2019
Kategorijos
|